T-shirt z poduszkami na ramionach stał się prawdziwym hitem. Topy w tym stylu widzę niemal codziennie - w stylizacjach influencerek, reklamach na Instagramie, banerach, newsletterach, czy innych wyskakujących na ekranie okienkach działających na podstawie zawiłych algorytmów. Co ciekawe, t-shirt w męskim stylu z poduszkami na ramionach noszą dziewczyny w każdym wieku. Powód? Jest on dosyć uniwersalny - sprawdza się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i w połączeniu ze spódnicą i szpilkami. Jego urokowi uległa też m.in. Julia Wieniawa. No bo w końcu kto nie kocha t-shirtów?

Trendy 2020: t-shirt z poduszkami

Skąd wzięły się t-shirty z poduszkami? Chociaż mam wrażenie, że nagle pojawiły się znikąd i zalały media społecznościowe, tak naprawdę swoje początki mają w trendach lat 90. W ubiegłym roku zostały odświeżone przez popularne na Instagramie marki, takie jak The Frankie Shop, czy Reformation i potem było już z górki. W tym sezonie dostaniecie je dosłownie w każdej (!) sieciówce w najróżniejszych kolorach, wzorach i długościach.

T-shirt z poduszkami, który nosi Julia Wieniawa

Fankami t-shirtów z poduszkami są nie tylko influencerki, ale również polskie gwiazdy. W tego typu koszulkach widzieliśmy już Annę Lewandowską, Dodę, a niedawno również Julię Wieniawę. Najciekawsze, naszym zdaniem, modele t-shirtów z poduszkami obejrzycie poniżej.