Julia Wieniawa na okładce "Glamour"! Aktorka i piosenkarka jest gwiazdą nowego wydania magazynu. W "Glamour" znalazła się piękna sesja Wieniawy - gwiazda pozuje na plaży w kreacjach największych domów mody, ale też polskich marek, jak np. MMC i Reserved. Zdjęcia są naturalne, a Julia nie ma na nich dużej ilości makijażu, przez co wygląda bardzo dziewczęco i eterycznie. Alicja Szewczyk, dziennikarka i zastępczyni redaktor naczelnej "Glamour", spotkała się z Wieniawą, by porozmawiać o jej ostatnich osiągnieciach, codziennym życiu i wielkich marzeniach. Zapytała też o związek Julii i Antka Królikowskiego, o współpracę Wieniawy z mamą, która niedawno została jej menedżerką, a także o nowe mieszkanie Julii. Jak dowiadujemy się z rozmowy, Antek Królikowski jest jedną z najbliższych i najbardziej zaufanych osób Wieniawy, jest też jej coachem. To on przekonał Julię, żeby poszła na casting do roli w filmie "Kobiety Mafii" Patryka Vegi. Zawsze w nią wierzy i wspiera ją w momentach, kiedy Wieniawie brakuje pewności siebie. A jednak Julia nie zdecydowała się zamieszkać z Antkiem - do swojego nowego mieszkania wprowadziła się sama. Przeczytaj PONIŻEJ, jak wygląda jej nowe gniazdko.

 

Julia Wieniawa w "Glamour" o nowym mieszkaniu

Julia Wieniawa (19) swoją przeprowadzkę do nowego mieszkania relacjonowała w szczegółach na Instagramie. Pokazywała fanom (a ma ich ponad 760 tysięcy!), jakie wybrała do niego meble i gadżety oraz jak będzie wyglądać jej wymarzona garderoba. Już wszystko gotowe! Jakie jest nowe mieszkanie Wieniawy?

Jest dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam - totalnie dziewczęce - mówi Julia w "Glamour". - Od różowej lodówki i kuchni po garderobę z ośmioma szafami, toaletką i mnóstwem kosmetyków. Chwilami czuję się w nim jak Paris Hilton.

Sesję Wieniawy oraz wywiad z gwiazdą znajdziecie w nowym "Glamour", który od dziś jest w sprzedaży:

 

ZOBACZ TAKŻE: Wywiad wideo z Julią Wieniawą w "Gala Studio"