Julia Wieniawa w bardzo krótkim czasie zyskała olbrzymią popularność. 20-latka zaczynała od roli w serialu "Rodzinka.pl", następnie związała się z Antkiem Królikowskim, zaistniała na rynku muzycznym i bardzo szybko stała się większą gwiazdą od swojego partnera. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 1,1 mln użytkowników, a reklamodawcy sami zabiegają o to, aby zgodziła się zostać twarzą ich produktu. Mówi się, że mimo młodego wieku może liczyć na iście gwiazdorskie gaże. Zainteresowanie wokół Julii Wieniawy, podniósł w ostatnim czasie jej związek z Baronem. I choć para do tej pory nie pojawiła się wspólnie na show-biznesowej imprezie, a na wczorajszym pokazie MMC aktorka wystąpiła solo, cała uwaga skierowana była właśnie na nią. 

Julia Wieniawa w takiej samej sukience, co Kendall Jenner i Kim Kardashian

Julia Wieniawa na pokaz MMC wybrała bardzo krótką, błyszczącą sukienkę marki Gold Killer. Kreacja odkrywała nogi gwiazdy, całe plecy i dodatkowo miała głęboki dekolt. W internecie bardzo szybko pojawiły się głosy, że tak seksowna kreacja nie przystoi zaledwie 20-letniej Wieniawie i że gwiazda zdecydowanie przesadziła. 

Co ciekawe, identyczną sukienkę miały na sobie w przeszłości amerykańskie gwiazdy. Kendall Jenner podobną kreację ubrała na imprezę z okazji swoich 21. urodzin. Jej sukienka została wykonana z kryształków Swarovskiego i kosztowała 9 tys. dolarów. Inspiracją miała być dla niej Paris Hilton, która błyszczącą mini miała na sobie w 2002 roku. W grudniu ubiegłego roku, w ślady swojej siostry poszła Kim Kardashian i taką samą kreację włożyła na pokaz Versace. Jak myślicie, która gwiazda była dla Wieniawy główną inspiracją?

Wszystkie gwiazdy w takiej samej sukience obejrzycie w naszej galerii --->