Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska to gwiazdy nowego serialu Polsatu "Zawsze warto". Aktorki promowały serial na konferencji prasowej, jaka odbyła się w środę po południu w Warszawie. Wszystkie postawiły na czerwony element w swojej stylizacji. Kasia Zielińska miała na sobie jedwabną czerwoną koszulę i eleganckie spodnie w tym samym kolorze, a do tego oranżową marynarkę. Weronika Rosati wybrała na tę okazje czerwoną sukienkę z czarnym printem, a talię podkreśliła skórzanym paskiem Gucci. Julia Wieniawa zaprezentowała się w czerwonym garniturze, różowej bluzce koszulowej i różowych sandałkach Prady. Która z nich wyglądała najlepiej? Sprawdź, zaglądając do naszej GALERII. A poniżej dowiesz się, o czym będzie serial "Zawsze warto" i kiedy pojawi się w Polsacie.

Nowy serial Polsatu "Zawsze warto" - o czym jest, kiedy w telewizji?

Wieniawa, Rosati i Zielińska grają główne role w nowym serialu Polsatu "Zawsze warto". Jak czytamy w serwisie Wirtualne Media, fabuła serialu koncentruje się na życiu trzech bohaterek - prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa. Panie poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły.

Julia Wieniawa w serialu Polsatu gra 22-letnią Adę, Kobieta wyszła za mąż, będąc jeszcze nastolatką. Gdy jej mąż znika, musi poradzić sobie sama z jego długami oraz z wychowywaniem syna. Często robi to, balansując na granicy prawa.

Katarzyna Zielińska w "Zawsze warto" wciela się w 37-letnią Dorotę, gospodynię domową, matkę trojga dzieci, która chce zmienić swoje życie i wyzwolić się spod kontroli zaborczego męża.

Weronika Rosati gra 34-letnią prawniczkę, Martę. Kobietę, która dobrze zarabia, ma przystojnego męża, piękny dom i może sobie na wszystko pozwolić. Będzie się jednak musiała zmierzyć z wieloma problemami...

 Nowy serial Polsatu będzie można zobaczyć już wiosną 2019 roku, w nowej ramówce stacji.'

Przypomnijmy, żeWeronika Rosati jest gwiazdą nowej "Gali". Na okładce pozowała nam z córeczką, Elizabeth. Aktorka obecnie mieszka w Polsce. Niedawno Rosati wróciła też do serialu "M jak Miłość". Wkrótce zobaczymy Weronikę także w nowym filmie Lecha Majewskiego, w którym zagra Elizabeth Taylor.