Julia Wieniawa wydała nowy singiel! Dziś o 10 na swoim Instagramie gwiazda poinformowała obserwatorów, że w serwisie Youtube jest już dostępny jej utwór "SMRC". Na jego premierę fani musieli czekać półtora roku - ostatni singiel "Nie muszę" wydała w listopadzie 2018. 

Julia Wieniawa "SMRC": nowy singiel gwiazdy będzie hitem?

Czy nowy singiel Julii Wieniawy zapowiada wydanie płyty, na którą tak bardzo czekają jej fani? Ciężko powiedzieć. W jednym z wywiadów kilka miesięcy temu Wieniawa przyznała, że jeśli będzie miała "wenę i chęci", zabierze się za tworzenie nowego kawałka, ale w najbliższym czasie nie planuje nagrywania płyty.

- Hitem jest to, że nigdy nie myślałam o byciu piosenkarką. Spontanicznie nagrałam kilka piosenek i mimo że o tym nie marzyłam, odniosły one sukces. Nie spodziewałam się tego. Coś w tym jest, że gdy się nie napinasz, to wtedy wychodzi ci to najlepiej. Nie chcę wywierać na siebie żadnej presji w tym temacie. Jak znowu będę miała wenę, chęci i czas, to może coś nagram. Pewnie raczej będzie to kolejny singiel, a nie płyta. Śpiewanie to bardziej moje hobby. Nie traktuję tego jak pracy - mówiła w marcu Wieniawa w rozmowie z "Plejadą". 

W komentarzach pod "SMRC" nie brakuje jednak głosów, że fani chętnie by jej płytę kupili i mają nadzieję, że Wieniawa zdecyduje się ją wypuścić "przed 2030 rokiem" 

SMRC: co oznacza tytuł piosenki Julii Wieniawy?

Po premierze wiele osób zastanawia się, co właściwie oznacza tytuł nowego singla Julii Wieniawy. Ciekawość fanów postanowiła zaspokoić Mery Spolsky, która jest autorką tekstu piosenki. Jak się okazuje "SMRC" to po prostu skrót od słowa "śmierć". 

Domyślaliście się, że o to chodzi?

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA zapowiada "największy projekt w swojej karierze". Wiemy, o co chodzi [TYLKO U NAS]