Julia Wieniawa w końcu przyjęła propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Część fanów 20-letniej aktorki i piosenkarki twierdzi, że zna już odpowiedź na to pytanie. Dowodu na to, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" pojawi się w jesiennej edycji tanecznego show Telewizji Polsat internauci dopatrzyli się na Instagramie.

Julia Wieniawa wystąpi w 10. edycji Tańca z gwiazdami?

Chodzi o to, że Wieniawa zaczęła niedawno obserwować tam profil jednego z najbardziej znanych tancerzy występujących w programie, Rafała Maseraka. Wiele osób uznaje to za jednoznaczną wskazówkę, że Julka zdecydowała się na udział w jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie i zaczęła już podglądać poczynania swojego partnera z parkietu. Warto dodać, że Rafał Maserak również od jakiegoś czasu obserwuje oficjalny profil Julii Wieniawy.

Na razie nie wiadomo, na ile teorie fanów mają związek z rzeczywistością. Faktem jest natomiast, że Wieniawa była już wcześniej zapraszana do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka zdradziła w jednym z wywiadów, że miała wystąpić już wiosną 2018 roku w 8. edycji show, ale musiała zrezygnować z tego zrezygnować ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Nie wykluczyła wtedy jednak startu w programie w przyszłości.

- To są moje marzenia, które być może spełnię, jak będę miała więcej czasu - powiedziała z kolei w wywiadzie dla przeAmbitniPL w maju tego roku.

Myślicie, że Julia Wieniawa w końcu znalazła w swoim napiętym grafiku czas na udział w "Tańcu z gwiazdami"?

Listę dotychczas potwierdzonych uczestników 10. edycji show znajdziecie >> tutaj <<<