11. sezon programu "Taniec z Gwiazdami" w Telewizji Polsat zapowiada się niezwykle emocjonująco. Swój udział w programie potwierdziła właśnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, Julia Wieniawa. Co ciekawe, udział w show może się dla niej okazać nie tylko fantastyczną przygodą, ale także źródłem bardzo wysokiego zarobku. 21-letnia aktorka i piosenkarka za każdy odcinek "Tańca z Gwiazdami" ma otrzymywać iście gwiazdorską stawkę - 30 tysięcy złotych. Jeśli więc Wieniawie i jej partnerowi udałoby się dostać do samego finału, zgarnęłaby aż 300 tysięcy zł. Zwycięstwo w programie oznaczałoby dodatkowe 100 tysięcy.

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami 11"

Z kim zatańczy Julia Wieniawa? Według informacji serwisu "Plotek" partnerował będzie jej czterokrotny zwycięzca show i jeden z najbardziej lubianych tancerzy, Stefano Terazzino. - Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz "Tańca z Gwiazdami", do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język - twierdzi osoba z produkcji programu. W przeszłości Terazzino wygrał program u boku Kingi Rusin, Agaty Kuleszy, Anety Zając oraz Agnieszki Sienkiewicz.

O potencjalnym udziale Julii Wieniawy w "Tańcu z Gwiazdami" mówiło się w mediach już na początku 2018 roku. Gwiazda serialu "Zawsze warto" zdradziła wtedy, że rzeczywiście otrzymała taką propozycję od producentów tanecznego show, ale niestety musiała im odmówić. Aktorka tłumaczyła się wtedy brakiem czasu wynikającym z innych zobowiązań zawodowych. Julii nie udało się także pozyskać do kolejnych dwóch edycji. Przypomnijmy, że w mijającym roku Julka kręciła m.in. drugi sezon serialu "Zawsze warto" oraz kinowe filmy "Sala samobójców. Hejter" i "W lesie nie zaśnie nikt". Zamiast Wieniawy, w ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie wystąpiła Wiktoria Gąsiewska, która zajęła dziewiąte miejsce.

Wieniawa niezmiennie podkreśla, że na ten moment najważniejsze jest dla niej aktorstwo i podejmuje się dodatkowych wyzwań tylko wtedy, gdy nie musi być na planie zdjęciowym. Jak widać, we wiosennym grafiku młodej artystki znalazła się w końcu wystarczająca ilość czasu na udział we flagowym show Polsatu.

Uczestnicy "Taniec z Gwiazdami 11"

Przypomnijmy, że pierwszą oficjalnie potwierdzoną uczestniczką 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest piosenkarka Ania Karwan. Produkcja tanecznego show potwierdziła, że na parkiecie zobaczymy również m.in. Edytę Zając, Marcina Bosaka, czy Tomasza Oświecińskiego.

SPRAWDŹ TEŻ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2020: Znamy kolejne gwiazdy, które zatańczą na słynnym parkiecie! [OFICJALNE INFORMACJE]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Sty 23, 2020 o 6:00 PST