Julia Wieniawa dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się robić biznes w branży beauty. 21-letnia aktorka i piosenkarka oficjalnie ogłosiła start swojej własnej marki kosmetycznej o nazwie Jusee Cosmetics. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia z początku lipca, gdy informowaliśmy was o tym, że udało nam się jako pierwszym ustalić, o co chodzi z jej nowym "secret project".

ZOBACZ: Julia Wieniawa zapowiada "największy projekt w swojej karierze". Wiemy, o co chodzi

Julia Wieniawa stworzyła własną markę kosmetyczną

Julia Wieniawa nie ukrywa ekscytacji i ogromnej dumy z faktu, że udało się jej założyć tak duży biznes w tak młodym wieku:

Jakiś czas temu publikowałam na InstaStories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić o co chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną Jusee Cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają. Co to za kosmetyki? Wkrótce dowiecie się więcej - czytamy na Instagramie.

Jak czytamy w komunikacie prasowym przesłanym do naszej redakcji, młoda gwiazda polskiego show-biznesu pracowała nad powstaniem swojej marki kosmetycznej przez ponad rok:

Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel - mówi Wieniawa.

Jaki rodzaj kosmetyków znajdzie się w ofercie Jusee Cosmetics? W jakim przedziale cenowym znajdą się produkty marki Weniawy? Celebrytka na razie nie zdradza szczegółów. Udało nam się za to dowiedzieć, że start sprzedaży Jusee Cosmetics zaplanowany jest już na drugą połowę września.

Myślicie, że aktorka osiągnie sukces w branży kosmetycznej?