Julia Wieniawa doskonale wie, jak maksymalnie wykorzystać swoje "pięć minut". Ogromną popularność w serwisach społecznościowych zaczęła skutecznie używać w negocjowaniu wyższych stawek za kontrakty reklamowe oraz role w filmach i serialach. Z kolei niezdrowe zainteresowanie internautów i mediów swoją osobą i swoimi kolejnymi związkami przekuła w stworzenie jednej z najcenniejszych "marek osobistych" wśród znanych Polek, co ostatnio dostrzegł nawet prestiżowy magazyn "Forbes".

ZOBACZ: Lipińska, Wieniawa i inne gwiazdy show-biznesu w rankingu "Forbesa"

Choć mogłoby się wydawać, że pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała ambitne plany Wieniawy podboju rodzimego show-biznesu, to okazuje się, że ostatnie wolne od pracy na planie i sali treningowej "Tańca z Gwiazdami" miesiące młoda gwiazda wykorzystała wyjątkowo owocnie.

- Dobry wieczór kochani, a raczej zaraz dobranoc. Właśnie sobie robię herbatkę, pokrzywkę, żeby mi troszkę woda zeszła z ciała, bo jutro, słuchajcie, mam bardzo, bardzo ważną sesję zdjęciową. Tak się cieszę! - ogłosiła we wtorek wieczorem na InstaStory.

21-latka zdradziła, że jeszcze tego lata startuje z "największym projektem w swojej dotychczasowej karierze".

- Nie chcę wam zdradzać i mówić, co dokładnie będę robiła, ale jest to dla mnie przełomowy projekt, który wyjdzie jakoś w sierpniuChcę, żebyście trzymali za mnie kciuki, bo jest to projekt, nad którym pracowałam bardzo długi czas z ogromną ilością wspaniałych ludzi, którzy się na tej konkretnej rzeczy bardzo dobrze znają - wyznała.

- Wiem, że tak teasuję, a w sumie nic nie mówię, ale no niestety tak to jest, że "secret projects" się tym charakteryzują. Natomiast chciałam się podzielić z wami moją ekscytacją. Soon! - dodała tajemniczo.

Wiemy, czym jest "secret project" Julii Wieniawy

Jak można się było spodziewać, "tajemniczy projekt" Julii Wieniawy wzbudził ogromną ciekawość internautów.

- Okładka Vogue'a? - zgaduje jeden z fanów w komentarzu pod najnowszym zdjęciem Wieniawy na Instagramie.

"Tajemniczy projekt" najprawdopodobniej dotyczy jednak czegoś zupełnie innego. Jak udało się nam ustalić, korzystając z ogólnodostępnych rejestrów gospodarczych, na początku maja 2020 roku Julia Wieniawa-Narkiewicz została wspólniczką firmy zajmującej się sprzedażą perfum i kosmetyków. Wiele wskazuje więc na to, że nadchodzące przedsięwzięcie aktorki jest związane z wprowadzeniem na rynek nowej marki kosmetycznej.

Dziś nie udało nam się uzyskać komentarza od managementu gwiazdy.

Czekacie na oficjalne ogłoszenie "secret project" Julii Wieniawy?

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w filmie? Ma połączyć ich wątek miłosny