Antek Królikowski i Julia Wieniawa po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie pod koniec stycznia 2017 roku. Wówczas wszyscy zachwycali się piękną towarzyszką Królikowskiego, choć para długo nie chciała potwierdzić, czy łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Z czasem Antek i Julia zaczęli bywać razem na salonach coraz częściej, co nie pozostawiło wątpliwości co do natury ich relacji. Dziś już wiadomo, że Antek i młodsza od niego o 9 lat Julia są w sobie na tyle zakochani, że zdecydowali się już nawet na adopcję wspólnego psa, Klasyka, którego wzięli ze schroniska. Julia Wieniawa opowiedziała nam o tym podczas konferencji prasowej filmu „Kobieta Sukcesu”. 

ZOBACZ: JULIA WIENIAWA została… „mamą”! Kogo adoptowała wraz z Antkiem Królikowskim? To będzie trudna miłość! [EXCLUSIVE WIDEO]

Julia Wieniawa szczerze o Antku Królikowskim

Podczas tego spotkania zapytaliśmy też Julii o to, jakim partnerem na co dzień jest Antek Królikowski. Nadal jest szalonym i zwariowanym chłopakiem, o którym jeszcze kilka lat temu niepochlebnie rozpisywały się media, czy może zdążył się już uspokoić, ustatkować i zamiast na imprezach skupił się teraz na swojej dziewczynie, adoptowanym psie oraz pracy?

Julia Wieniawa specjalnie dla Gala.pl

Jak na to nietypowo zadane przez Oscara Dąbkowskiego pytanie odpowiedziała Julia Wieniawa? Zobaczcie w naszym ekskluzywnym materiale WIDEO. Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?