Julia Wieniawa może pochwalić się smukłą, wysportowaną sylwetką, którą chętnie prezentuje na Instagramie. Jak sama przyznaje, nie jest to zasługa wyłącznie treningu - aktorka na co dzień ćwiczy i uprawia jogę - ale także diety. Ostatnio na InstaStories opowiedziała fanom, jak udało jej się nieco schudnąć. Przyznała, że zdrowe odżywianie jest dla niej niezwykle istotne. 

Dieta Julii Wieniawy: jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?

- Bardzo dbam o swoje zdrowie. Kto mnie zna ten wie, że jestem freakiem zdrowotnym i biorę bardzo dużo suplementów. I naprawdę lepiej się teraz czuję. Kiedyś byłam na diecie pudełkowej, ale teraz przeszłam na pudełka wegetariańskie. Traktuję je jako dodatek do tego co gotuję lub jeśli nie gotuję, to jem pudełko, zresztą na pół z Nikodemem - wyznała Wieniawa.

Julia stara się też słuchać potrzeb swojego organizmu. Nie trzyma się zasady jedzenia 5 posiłków dziennie, tylko je wtedy, kiedy jest głodna.

- Zaczęłam słuchać mojego ciała i jem kiedy jestem głodna. Jem 3 razy dziennie, a nie 5 jak zalecają diety pudełkowe. Jem śniadanie, obiad i kolację. Potem mam 13 godzin przerwy w jedzeniu i to jest mega. Polecam! Najzabawniejsze jest to, że odkąd się nie stresuje tą dietą, to schudłam. Po prostu robię to, co lubię, jestem szczęśliwa, nie stresuję się swoim wyglądem, zaakceptowałam go w 100% i nagle wyglądam lepiej. A więc paradoks - dodała.