Julia Wieniawa w złośliwy sposób skomentowała stylizację Joanny Opozdy, w której ta pojawiła się na wczorajszej premierze filmu "Dolina Bogów". Była partnerka Antka Królikowskiego postanowiła wytknąć jego obecnej partnerce, że ta inspiruje się jej stylem. O co chodzi? Otóż niedawno Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z planu "Top Model", na który została zaproszona w roli ekspertki. Na tę okazję wybrała fioletowy top z piórami. Z kolei podczas wczorajszego wyjścia, Asia Opozda zaprezentowała się w sukience, która również była ozdobiona piórami, co okazało się świetną okazją dla jej młodszej koleżanki do "wbicia jej szpili".

Konflikt Julii Wieniawy i Joanny Opozdy

- Hehe fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek - napisała Wieniawa na Instagramie, publikując zdjęcie swojej stylizacji z "Top Model". Fani nie mają wątpliwości, że jej komentarz był nawiązaniem do stylizacji obecnej dziewczyny Antka Królikowskiego. Co ciekawe, Joanna Opozda nie pozostawiła jej uszczypliwej uwagi bez odpowiedzi - oczywiście również na swoim profilu na Instagramie.

- Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób, np. do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca. Miłego dnia! - napisała Opozda. Przypomnijmy, że Julia Wieniawa zrezygnowała ze studiów aktorskich i od razu po maturze zajęła się rozwojem swojej kariery. Z kolei Joasia skończyła aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu.

To nie pierwszy raz, kiedy Julia Wieniawa próbuje dopiec partnerce jednego z jej byłych partnerów. Nie tak dawno w kąśliwy sposóbskomentowała publicznie związek Barona i Blanki Lipińskiej ironizując, że relacja to rodzaj castingu do nowego filmu autorki "365 dni".

Czekacie na ciąg dalszy tego "konfliktu"?