Julia Wieniawa jest obecnie najpopularniejszą gwiazdą młodego pokolenia w Polsce. O 21-latce zrobiło się głośno w styczniu 2017 roku, gdy zadebiutowała u boku Antka Królikowskiego na rozdaniu Telekamer i od tamtej pory jej kariera sukcesywnie nabiera rozpędu. Gra w teatrze, nagrywa utwory, występuje w serialach oraz na dużym ekranie, a na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona fanów. Nic więc dziwnego, że kiedy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w nowej fryzurze, w sieci natychmiast zawrzało.

Julia Wieniawa ma grzywkę

Julia Wieniawa pokazała się z grzywką sięgającą do brwi. Nie jest tajemnicą, że taka fryzura od jakiegoś czasu jest bardzo popularna wśród gwiazd - w przeszłości zdecydowały się na nią m.in. Anna Lewandowska, Kinga Rusin, czy Paulina Krupińska. Zdjęcie Julii Wieniawy w grzywce pochodzi prawdopodobnie z garderoby, a aktorka zrobiła je między kręceniem scen do któregoś z nowych projektów. Ciężko więc stwierdzić, czy nowa fryzura gwiazdy jest prawdziwa, czy to jedynie element charakteryzacji.

21-latka w przeszłości pokazywała się już z grzywką na swoim Instagramie. Wtedy jednak nowa fryzura była jedynie elementem charakteryzacji do sesji zdjęciowej. Myślicie, że Julka powinna zostawić grzywkę już na stałe?

Zdjęcia Julii Wieniawy z grzywką obejrzycie w GALERII.