Julia Wieniawa zdecydowała się na mocną zmianę koloru włosów. Za jej nową fryzurę odpowiedzialna jest Marta Zawiślańska, znana na Instagramie jako @da_midays. "New hair, don’t care" - napisała pod zdjęciem w nowej fryzurze Julia Wieniawa. Co o metamorfozie napisali internauci?

Nowa fryzura Julii Wieniawy

Julia Wieniawa zaszalała z fryzurą - zmieniła kolor włosów i zdecydowała się na ich podcięcie. Postawiła na paryski blond, który od pewnego czasu rządzi wśród fryzjerskich trendów. Gwiazda przyznała, że nigdy wcześniej nie miała jaśniejszych włosów.

Fani Julii Wieniawy nie kryją zachwytu. Pod jej najnowszym postem królują pozytywne komentarze. 

Jak pięknie! Twoje włosy to zdecydowanie goals.

Jakie ładne włoski!

Love!

Meeeega!

Przy okazji warto zaznaczyć, że krytykowanie zmiany fryzury to także hejt. Jeśli ktoś zdecydował się na metamorfozę, to znaczy, że miał ochotę zobaczyć siebie w nowej wersji, dodać sobie pewności siebie lub po prostu odświeżyć wizerunek.

Paryski blond - co to za kolor?

Paryski blond to według ekspertów najmodniejszy kolor 2021 roku. Uzyskuje się go, nakładając jasną farbę na naturalne lub delikatnie przyciemnione włosy. Najlepiej wygląda, gdy połączymy kilka odcieni blondu - wtedy wygląda świetliście i naturalnie.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa zdradziła, od czego zaczyna każdy dzień. Z czego składa się "napój bogów"?