Julia Wieniawa i Antek Królikowski po raz wzbudzili sensację pojawiając się na kolejnym czerwonym dywanie. Tym razem zadali szyku na evencie, podczas którego zaprezentowano wiosenną ramówkę Polsatu. Obecność młodych aktorskich gwiazd na tym wydarzeniu nie była przypadkowa. W końcu Julię będzie można zobaczyć już wkrótce w Polsacie w dwóch dużych produkcjach! W jednej z nich będzie towarzyszył jej nawet jej ukochany! W czym ich zatem zobaczymy tej wiosny?

Julia Wieniawy i Antek Królikowski w Polsacie

Julia Wieniawa już niedługo pojawi się w drugim sezonie serialu "W rytmie serca", w którym wcieli się w postać Alex – znanej blogerki modowej, która przyjedzie do Kazimierza Dolnego z mamą. Obie będą miały poważny wypadek samochodowy. Czy okaże się, że ktoś czyha na życie Alex, a wypadek nie był wcale przypadkowy? Tego dowiemy się już w marcu - właśnie na antenie Telewizji Polsat. 

ZOBACZ: RAMÓWKA POLSATU 2018 Kaczoruk, Wieniawa, Szostak - kto wyglądał najlepiej? [DUŻO ZDJĘĆ]

To jednak nie jedyna produkcja z udziałem młodej aktorki. Julia i Antek pojawią się w nowym formacie Polsatu „The Story of my life". Wieniawa i jej ukochany zostaną w nim ucharakteryzowani na starszych od obecnych siebie kolejno o... 25 i 50 lat! Ta metamorfoza nie będzie przypadkowa. Gospodyni programu, Katarzyna Montgomery, będzie rozmawiała z nimi na temat tego, jak się czują w roli pięćdziesięcio- i siedemdziesięciolatków. Julia i Antek będą musieli sobie wyobrazić, że są już dojrzałymi ludźmi i z perspektywy takich osób opisać świat oraz ocenić swoje życie i pozycję zawodową.

CZYTAJ TEŻ: POPEK na wiosennej ramówce Polsatu. Jak wyglądał? Z kim przyszedł? Budził grozę? GALERIA

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądali jako dojrzali ludzie staruszkowie? I co powiedzą będąc w takim wieku? Koniecznie oglądajcie Polsat. Zajrzyjcie też do naszej GALERII, żeby zobaczyć, jak Julia i Antek prezentowali się na wiosennej ramówce Polsatu. Faktycznie stylowo?