Dorota Michałowska z pomysłem założenia bloga nosiła się dość długo. Tematyka urodowo-lifestylowa była oczywistym wyborem ze względu na doświadczenie i charakter obecnej pracy. Przez lata pracowała jako modelka i aktorka, wzięła udział w kilkudziesięciu telewizyjnych kampaniach reklamowych. Pojawiała się też w serialach i filmach, a od kilku lat spełnia się w roli dziennikarki telewizyjnej. Obecnie w telewizji Superstacja współprowadzi program Na tapecie. Na co dzień "pracuję twarzą" i wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i dbanie o skórę. Zna wiele sposobów na zachowanie młodego wyglądu na długo i tą wiedzą chciałaby się teraz dzielić ze swoimi czytelnikami. 

Na blogu dziennikarki pojawią się ekskluzywne materiały video z gwiazdami, które Dorota już zapowiada z niemałą ekcytacją: 

"W cyklu Sekrety Urody Gwiazd będę rozmawiała z największymi polskimi gwiazdami o tajemnicach ich urody. Pierwsze odcinki zostały już opublikowane na blogu a na swoją premierę czekają kolejne. Mogę zdradzić, że o sposoby na urodę zapytam m.in. Karolinę Szostak, Agnieszkę Kaczorowską i Klaudię Halejcio."

Podczas wydarzenia goście po raz pierwszy zobaczyli fragmenty nagranych odcinków programu oraz premierowy layout strony internetowej dziennikarki. A kto przyszedł je podziwiać?

Gwiazdy na imprezie Doroty Michałowskiej

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego show-biznes. Nowy projekt dziennikarki przyszli oklaskiwać m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka, , Klaudia Halejcio, Julia Wróblewska, Jakub Kucner, Anna Piszczałka, Jacob Kosel, Sabrina Pilewicz, Anna Kerth, Anna Oberc, Sylwia Nowak, Agata Załęcka, Anna Lucińska, Karolina Pilarczyk i Sabina Sago.

A która z tych gwiazd na evencie Doroty Michałowskiej wyglądała najlepiej? A może była to sama gospodyni? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)