Julia Wróblewska przechodzi trudne chwile w swoim życiu. Uczestniczka "Agent Gwiazdy 3" w Dzień Kobiet trafiła na stół operacyjny, aby ratować swój wzrok. Jak do tego doszło? Podczas rutynowego badania okazało się, że Julia Wróblewska zmaga się z bardzo poważną wadą oka. Lekarze w trybie pilnym skierowali ją na operację!

- Ostatnio poszłam profilaktycznie do okulisty i usłyszałam coś, czego się zupełnie nie spodziewałam. Okazało się, że zrobiło mi się przedarcie siatkówki, blisko jest już też do jej odwarstwienia, więc skierowano mnie w trybie pilnym na operację - wyznała "Faktowi".

ZOBACZ: JULIA WRÓBLEWSKA Kim jest uczestniczka "Agent Gwiazdy 3"? Jej przemiana robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Julia Wróblewska przeszła operację oka

Julia Wróblewska zdradziła, że mało brakowało, a straciłaby wzrok. To wszystko przez małe przeoczenie. Co ciekawe, wszystkiemu winien jest... taniec. Zdaniem specjalistów, siatkówka najprawdopodobniej zaczęła się odklejać podczas uderzenia w głowę, do którego doszło podczas jednego z treningów młodej gwiazdy.

- Gdybym nie dowiedziała się o problemie, mogłabym po prostu powoli tracić wzrok - powiedziała aktorka.

Uczestniczka "Agent Gwiazdy 3" zdradziła też, że podczas operacji miała być znieczulona miejscowo, choć nie ukrywała, że jej strach był tak ogromny, że wolałaby być uśpiona. Mamy nadzieję, że wszystko poszło jak należy i obejdzie się bez jakichkolwiek komplikacji.

Zdjęcia Julii Wróblewskiej z planu "Agent Gwiazdy 3" i nie tylko, możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>