"Zimna wojna" w Cannes zbiera świetne recenzje! Film Pawła Pawlikowskiego nie tylko został nagrodzony piętnastominutową owacją na stojąco, ale jest również przez krytyków nominowany do miana lidera w najważniejszym konkursie Festiwalu. "Zimna wojna" zdobyła uznanie zarówno za reżyserię i sam pomysł na film, a także za wspaniałe odegranie głównych ról przez Tomasza Kota oraz Joannę Kulig. Polską aktorką jest zachwycona sama Julianne Moore, która podczas premiery filmu nie mogła powstrzymać wzruszenia, a gratulacje dla Kulig złożyła na Instagramie. Co o Joannie Kulig napisała Julianne Moore?

Julianne Moore o Joannie Kulig w Cannes

Julianne Moore po premierze "Zimnej wojny" podeszła do Joanny Kulig i osobiście złożyła jej gratulacje:

"Bardzo mocno mnie przytuliła, była bardzo wzruszona, bardzo podobał jej się film i moja rola. Też ją przytuliłam i nie zapomnę tego do końca życia" - opisała spotkanie z Julianne Moore w rozmowie z RMF24, Joanna Kulig.

Ale to nie wszystko. Jak się okazuje, "Zimna wojna" wywarła na Julianne Moore tak duże wrażenie, że nawet po premierze hollywoodzka aktorka nie może przestać myśleć o filmie i o roli Joanny Kulig. Julianne Moore postanowiła po raz kolejny pogratulować Kulig, tym razem na Instagramie. Niestety, nie zrobiła tego na oficjalnym profilu aktorki, ale umówmy się - w tym przypadku nie ma to dużego znaczenia...

"Gratuluję pięknego występu. Cały czas o nim myślę. Cieszę się, że miałam szansę Cię poznać."

Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo filmu "Zimna wojna" w głównym konkursie w Cannes 2018!