Jurek Owsiak stworzył własne perfumy, które można kupić już od 25 czerwca. Co ciekawe, zysk ze sprzedaży limitowanego zapachu Pol’and’Rock Music w całości zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapach w rytmie serca to efekt spotkania Jerzego Owsiaka i Michała Missaly, nutę zapachową skomponowali Michał Missala i Douglas Morel, a kolejne wersje zapachu testował Owsiak ze współpracownikami oraz zespół Perfumerii Quality.

Jurek Owsiak stworzył własne perfumy

- Zapach Pol’and’Rock Music stworzyliśmy z pasji do rock’n’rolla, który rozbrzmiewa na najpiękniejszym festiwalu świata Pol’and’rock. Jest przesycony zapachem przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku i nieokiełznanymi dźwiękami muzyki w rytmie serca.

Kompozycja odwołuje się do niepowtarzalnej atmosfery festiwalu oraz działalności Orkiestry, dlatego jej nazwa "Music" od samego początku nie podlegała dyskusji! - mówi o perfumach Jurek Owsiak.

Jak czytamy na stronie produktu, zapach został stworzony z miłości do muzyki, przyjaźni, wolności. Jest ciepły, kolorowy, spokojny i radosny. Zapach MUSIC jest trwały jak przyjaźń, beztroski jak młodość, kojący jak muzyka. Jest pierwszym z linii MUSIC, PEACE, LOVE.

Perfumy Jurka Owsiaka kupicie w perfumeriach Sephora w cenie 299 zł/50 ml.