Justin Bieber poniża kobiety? Emma Portner, choreografka i profesjonalna tancerka, a prywatnie żona aktorki Ellen Page, opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujący wpis, w którym oskarżyła wokalistę o złe traktowanie płci przeciwnej. Artystka współpracowała z Bieberem przy jego trasie koncertowej Purpose Tour w 2016 roku oraz wystąpiła w teledysku do piosenki "Life is Worth Living". W tamtym okresie w mediach społecznościowych Emmy Portner nie pojawiły się żadne uwagi w związku ze współpracą z wokalistą. Wręcz przeciwnie - patrząc na jej archiwalne posty, można było wnioskować, że jest ze swojej pracy u Justina Biebera zadowolona. 

Justin Bieber degraduje kobiety?

Emma Portner oskarżyła Justina Biebera o poniżanie kobiet oraz płacenie im minimalnych stawek. Choreografka napisała również, że "żałuje swojej pracy pod nazwiskiem Biebera".

„Dałam twojemu światu moje naiwne ciało, kreatywność, czas i wysiłek. Dwukrotnie. Zarobiłeś za to miliony, a ja kompletnie nic. Nie było mnie stać na jedzenie. Zamiatałam podłogi w studio, aby móc ćwiczyć taniec. Sposób, w jaki poniżasz kobiety, jest obrzydliwy [...] Mogę tylko mieć nadzieję, że znajdziesz oświecenie. Że przeczytasz mnóstwo książek. Chętnie kupię i wyślę ci kilka książek, które zmienią twój sposób myślenia. Potrzebujesz właściwego prowadzenia, aby pójsć naprzód.” - napisała na Instagram Stories była choreografka Justina Biebera.

Choreografka opublikowała post kilka dni po tym, jak Justin Bieber wdał się w internetową dyskusję z Taylor Swift na temat menedżera wokalisty, Scootera Brauna. 29-latka przerwała milczenie na temat Brauna, który przez lata miał ją zastraszać oraz manipulować nią przy pomocy swoich współpracowników. Całą sprawę opisaliśmy dokładnie TUTAJ. Bieber stanął w obronie menedżera, ale jak się okazuje, jego zachowania mogły wcale nie być lepsze...

Cały post Emmy Portner na temat Justina Biebera przeczytacie w naszej galerii.