Justin Bieber i Ed Sheeran wracają do gry. Autorzy megahitu "Love Yourself" z 2015 roku, który znalazł się na ostatniej płycie Kanadyjczyka, ponownie połączyli siły. Wszystko wskazuje na to, że tym razem giganci światowego popu zdecydowali się nie tylko wspólnie napisać piosenkę, ale także nagrać ją w duecie. Na oficjalnych profilach obu artystów w mediach społecznościowych znaleźć już można sporo informacji na temat ich kolejnej współpracy. Specjalnie dla was zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

Justin Bieber, Ed Sheeran - tytuł wspólnej piosenki

IDC - takim literami Justin Bieber opatrzył jeden ze swoich poniedziałkowych postów na Instagram Stories na temat współpracy z Edem Sheeranem. Spostrzegawczy fani szybko zorientowali się, że jest to skrót od wyrażenia "I Don't Care" (z ang. "Mam to gdzieś") i domyślili się, że tak właśnie brzmi tytuł ich wspólnego kawałka. Teorie fanów okazały się słuszne - artyści potwierdzili tę informację we wtorek.

Justin Bieber, Ed Sheeran - tekst "I Don't Care"

Na pełny tekst nowej piosenki Justina Biebera i Eda Sheerana oczywiście trzeba zaczekać do oficjalnej premiery. Dla niecierpliwych mamy jednak dobrą wiadomość. Wokaliści zamieścili już w sieci fragment tekstu piosenki "I Don't Care", najprawdopodobniej refrenu. Wygląda on następująco:

Coz I don't care
When I'm with my baby yeah
All the bad things disappear
And you making me feel
That maybe I am somebody
I can deal with the bad nights
When I'm with my baby yeah

Justin Bieber, Ed Sheeran - premiera utworu

Justin Bieber wprost napisał, że efektów jego najnowszej współpracy z Edem Sheeranem możemy się spodziewać w piątek, 10 maja. Piosenka najprawdopodobniej powstała na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu "Angry Birds Film 2", który trafi do kin latem 2019 roku.

Justin Bieber i Ed Sheeran kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia wokalistów w GALERII >>