Justin Bieber i Hailey Baldwin czekali z seksem do ślubu. Para zdobyła się na to intymne wyznanie na temat swojego związku w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Vogue". W rozmowie towarzyszącej okładkowej sesji autorstwa słynnej fotografki, Annie Leibovitz, 24-letni piosenkarz ujawnił, że gdy zaczął się umawiać z modelką już od ponad roku żył w celibacie.

W efekcie Bóg obdarował mnie Hailey. Istnieją więc dodatkowe korzyści. Za dobre zachowanie dostaje się nagrodę - wyznał Bieber.

Justin Bieber i Hailey Baldwin czekali z seksem do ślubu

Justin Bieber i Hailey Baldwin zgodnie uważają, że wstrzymywanie się od seksu przed ślubem było jedną z nich najlepszych decyzji w ich życiu. Powód? Głównie względy religijne, ale autor hitu "Sorry" zdradził też, że w przeszłości miał "poważny problem z seksem". Przypomnijmy, że w 2013 artystę przyłapano na wizycie w agencji towarzyskiej w Brazylii. W wywiadzie dla "Vogue" państwo Bieber przyznali też, że ich małżeństwo nie jest "magiczną fantazją" i, że "zawsze wiedzieli, że to będzie trudne".

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub we wrześniu 2018 w Nowym Jorku po zaledwie trzech miesiącach związku. Zaręczyli się 7 lipca na Bahamach. Z przerwami umawiali się już ze sobą w 2015 i 2016. Przypomnijmy, że pierwszy raz spotkali się w 2009, gdy jeszcze byli nastolatkami.

SPRAWDŹ TEŻ: JUSTIN BIEBER wyznaje w Vogue: "Byłem uzależniony od seksu"