Justin Bieber i Hailey Baldwin wezmą drugi ślub. Tym razem kościelny. Ceremonia ma się odbyć w dniu 25. urodzin Biebera, czyli 1 marca. Na miejsce zaślubin para wybrała Los Angeles. Początkowo Justin i Hailey planowali pobrać się na wschodnim wybrzeżu USA lub w Kanadzie, gdzie mieszka większość krewnych Biebera, ale ostatecznie zadecydowała pogoda. W marcu w Los Angeles jest już naprawdę pięknie, słonecznie i ciepło, ale jeszcze nie gorąco. To właśnie w tamtych okolicach Justin i Hailey powiedzą sobie "tak". PONIŻEJ wszystkie szczegóły wydarzenia.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wezmą ślub kościelny

Justin Bieber i Hailey Baldwin staną przed ołtarzem najprawdopodobniej 1 marca lub w weekend 2-3 marca. Oboje są bardzo religijni, więc zależy im na tradycyjnej kościelnej ceremonii z udziałem bliskich. Na uroczystości mają być obecni członkowie rodziny Justina i Hailey, ich przyjaciele oraz najlepsi znajomi. Jak podaje serwis tmz.com, zaproszenie na drugi ślub Biebera i Baldwin otrzymali już m.in. Kylie Jenner i Travis Scott.

Pierwszy ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin odbył się podobno w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Nikt nie towarzyszył młodej parze, w sali byli tylko oni i urzędnik. Te informacje, choć uzyskały potwierdzenie z wielu źródeł, nigdy nie zostały oficjalnie skomentowane przez Justina lub Hailey. Jednak Baldwin jakiś czas temu zmieniła nazwisko i dziś figuruje w social mediach jako Hailey Bieber. A to nie wymaga już chyba żadnego komentarza.