Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub? Justin Bieber i Hailey Baldwin wezmą ślub w przyszłym tygodniu? - takie informacje krążą dziś w mediach na całym świecie, a donoszą o tym m.in. serwisy People, czy TMZ. Ten drugi twierdzi, że ceremonia najprawdopodobniej odbędzie się w przyszłym tygodniu Kanadzie, a na wydarzenie zostaną zaproszeni jedynie najbliżsi pary. Plotki o tym, że Justin i Hailey planują ślub w najbliższym czasie, pojawiły się w czwartek, kiedy zakochani zostali sfotografowani przed sądem w Nowym Jorku. Zostali zabrani do gabinetu dla VIP-ów, a Justin wychodząc był widziany płacząc i mówiąc do Hailey: "Nie mogę się doczekać, kiedy się z tobą ożenię, kochanie". Po tym, jak wyciekły zdjęcia Justina i Hailey sprzed sądu, niektóre portale pisały nawet, że para już się pobrała. Modelka zaprzeczyła jednak dziś tym doniesieniom, publikując wpis na Twitterze. Zobaczycie go poniżej.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub?

Hailey Baldwin zaprzeczyła dziś plotkom, że ona i Justin Bieber są już po ślubie:

"Rozumiem skąd biorą się spekulacje, ale nie wzięłam jeszcze ślubu!" - napisała modelka na Twitterze.

Według serwisu TMZ, sytuacja ta może jednak zmienić się już w najbliższych dniach...

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin: kiedy, gdzie?

Justin Bieber i Hailey Baldwin mieli pobrać się dopiero w przyszłym roku, ale w ostatnim czasie zmienili plany. Podobno para nie chce dłużej czekać i marzy o tym, aby jak najszybciej wziąć ślub cywilny. W przyszłym roku za to, Justin i Hailey planują wyprawić dużą imprezę weselną dla większej grupy przyjaciół i bliskich.

Hailey Baldwin w ciąży?

Hailey Baldwin jest w ciąży? - takie plotki pojawiły się po tym, jak okazało się, że ślub zakochanych odbędzie się szybciej, niż myśleliśmy. Jednak jak donoszą źródła TMZ, "Hailey na 100% nie jest w ciąży".

Zobacz najnowsze zdjęcia Justina i Hailey w naszej >>>GALERII<<<