Justin Bieber zapuścił wąsy i stawia na bardziej dojrzały wizerunek. Na premierze serialu dokumentalnego "Justin Bieber: Seasons", który opowiada o życiu wokalisty podczas nieobecności na rynku muzycznym, gwiazdor zaprezentował się w zupełnie nowej odsłonie. Odmieniony Bieber i jego żona Hailey Baldwin chętnie pozowali do zdjęć na ściance, wymieniając przy tym wiele czułości. Justin nie miał problemu z publicznym całowaniem partnerki, czy łapaniem jej za pupę. Na premierze pojawiła się również mama wokalisty, Pattie Mallette.

Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się na ściance

W serialu dokumentalnym Justin Bieber poruszył temat swojego nowego albumu, a także choroby, o której dowiedział się niedawno. Wokalista ma poważne problemy zdrowotne - lekarze zdiagnozowali u niego przypadek przewlekłej mononukleozy oraz boreliozę. Dolegliwości wpłynęły na jego stan skóry, a także zaburzyły funkcjonowanie mózgu. Jak napisał Bieber na swoim Instagramie, na ten moment jego przypadek jest nieuleczalny. W ciężkich chwilach ukochanego cały czas wspiera żona, Hailey Baldwin.

Diagnoza wywołała u Justina Biebera szereg problemów psychicznych, w tym depresję. Obecnie wokalista stara się wrócić na właściwe tory i wydaje nowy album, który ma ukazać się już w lutym. Będzie to pierwszy album Justina Biebera od pięciu lat, a jego zapowiedzią jest singiel "Yummy", do którego teledysk w serwisie Youtube ma ponad 122 miliony wyświetleń.

Czułe zdjęcia Justina i Hailey Bieber obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ o związku z Justinem Bieberem: "Byłam ofiarą przemocy psychicznej"