Muzyk, aktor, piłkarz. Każdy z nich słynie z zamiłowania do pięknych kobiet. Niestety, żadna z nich nie zagrzała u ich boku miejsca na dłużej. Przy Justinie Bieberze, Leonardo Di Caprio oraz Cristiano Ronaldo pojawiały się sukcesywnie kolejne partnerki. Ponoć teraz wszyscy trzej są związani z nowymi kobietami. Poznajcie Saharę Ray, Ninę Agdal oraz Cassandreę Davis.

Ostatni raz Justin Bieber był w poważnym związku w latach 2011-2015. Muzyk spotykał się wówczas z piosenkarką Seleną Gomez, a ich związek śledziły miliony fanów. Para była razem przez cztery lata, a losy ich miłości opisywały gazety i portale na całym świecie. Niestety, w ubiegłym roku para rozstała się. Od tamtej pory Justin Bieber spotykał się z wieloma dziewczynami. Pojawiały się plotki, że ma romans z Kortuney Kardashian, ale okazały się wyssane z palca. Na początku tego roku Bieber spotykał się z kolei z modelką Hailey Baldwin. Para razem jeździła na wakacje i dodawała wspólne zdjęcia na Instagramie, na których nie szczędziła sobie czułości. Niestety ich związek również odszedł w zapomnienie. Dziś Justin Bieber spotyka się z australijską modelką Saharą Rey, której zdjęcia na Instagramie zdobywają szczyty popularności. Para wraz z kilkoma znajomymi spędza właśnie urlop na Hawajach. Media obiegły ich zdjęcia w negliżu. Wydaje się, że zakochani nie przejęli się tym faktem. Wręcz przeciwnie! Podgrzewali wokół siebie atmosferę, publikując w mediach społecznościowych kolejne intymne fotografie.

Cristiano Ronaldo łączony był z wieloma kobietami Hollywood. Gdy u jego boku pojawiła się modelkaIrina Shayk myślano, że piłkarz w końcu się ustatkuje. Zakochani byli razem przez pięć lat. Planowali nawet ślub, ale niestety, hulaszczy tryb życia Ronaldo był nie do zaakceptowania dla jego przyszłej żony. Niedawno pojawiły się plotki, że piłkarz jest gejem, ale zainteresowany nie odniósł się do tych rewelacji. Za to kilka dni temu widziano go w towarzystwie trenerki fitness, Cassandry Davis. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 600 tysięcy osób. Nic dziwnego, bo jej sylwetka naprawdę robi wrażenie.

Leonardo Di Caprio to chyba najsłynniejszy kawaler w Hollywood. Lista jego partnerek przekracza setkę. Ostatnio głośno było o jego romansach z Rihanną, Kelly Rohrbach oraz Polką Elą Kawalec. Aktor nie lubi się jednak przywiązywać lub wciąż nie znalazł tej jedynej, dlatego chętnie przebiera w modelkach. Czy Nina Agdal zagrzeje u jego boku miejsce na dłużej? To nowa partnerka Di Caprio, choć mieliśmy okazję widywać ją u boku aktora już w 2014 roku. Dziś uważana jest za jedną z najpopularniejszych modelek na Instagramie.

Zobaczcie w naszej galerii najseksowniejsze zdjęcia nowych wybranek Justina Biebera, Leonarda Di Caprio i Cristiano Ronaldo!