Justin Bieber i Selena Gomez tworzyli jeden z najgłośniejszych związków ostatnich lat. Oboje mogą pochwalić się pokaźną rzeszą fanów, którzy dopingowali ich relacji. Niewielu z nich wiedziało jednak, że między nimi nie zawsze działo się dobrze. W styczniu Selena Gomez udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że Justin Bieber złamał jej serce, a związek z nim wykańczał ją psychicznie: Cieszę się, że to już koniec. Nie chcę żeby to zabrzmiało bez szacunku, ale czuję się ofiarą pewnych nadużyć… To coś, co musiałam zrozumieć jako dorosła. Musiałam zrozumieć wybory, których dokonywałam. Nie chcę opowiadać o tym przez całe życie, ale jestem naprawdę dumna, że czuję się teraz silniejsza niż kiedykolwiek i znalazłam sposób, aby znieść to wszystko z gracją.

Justin Bieber o Selenie Gomez

Teraz relację z Gomez postanowił skomentować Justin Bieber. Podczas wywiadu z Zanem Lowem dla Apple Music wspomniał o swoim poprzednim związku, w którym był zanim wziął ślub z Hailey Baldwin. Chociaż nie wypowiedział nazwiska wokalistki, fani pary doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jego ostatni długoterminowy związek przed małżeństwem, to właśnie ten z Seleną Gomez.

- Myślę, że po prostu cierpiałem po poprzednim związku... W tamtej relacji zwyczajnie oszalałem, kręciłem się w kółko i byłem lekkomyślny. Musiałem poświęcić naprawdę dużo czasu Hailey, budowaniu siebie i próbom podejmowania właściwych decyzji. To wszystko sprawiło, że dziś czuję się o wiele lepiej.

ZOBACZ TEŻ: JUSTIN BIEBER brał narkotyki i miał myśli samobójcze: "Zacząłem w wieku 19 lat"