Justin Bieber nigdy nie ukrywał, że pochodzi z ubogiej rodziny. O tym, jak długą drogę przeszedł, można się przekonać oglądając już pierwszy odcinek serialu dokumentalnego "Justin Bieber: Seasons" na YouTube. Autor hitu "Yummy" zdecydował się przypomnieć swoim fanom, że wychowywał się w kanadyjskim mieście Stratford, gdzie mieszkał na zwykłym osiedlu o dość niskim standardzie. 25-letni piosenkarz postanowił po latach odwiedzić swoje dawne miejsce zamieszkania i sprawdzić, jak bardzo się zmieniło od czasu, gdy tam przebywał.

- Nigdy się nie spodziewałem, że podjadę tutaj Range Roverem - wyznał, docierając na miejsce.

Stary dom Justina Biebera

Justin Bieber wyznał, że nie był dumny z miejsca, w którym mieszka. W rozmowie ze swoją żoną, Hailey Bieber, która towarzyszyła mu w tej sentymentalnej podróży, zdradził, że czasami wręcz okłamywał swoich kolegów, mówiąc im np. że w budynku znajdują się takie atrakcje, jak kręgielnia.

- Wstydziłem się, że mieszkam w takich warunkach - przyznał.

Gwiazdor nie ukrywa też, że obecnie blok wygląda o wiele lepiej, niż w czasach, gdy on tam mieszkał.

Zobacz, jak aktualnie prezentuje się miejsce, w którym Justin Bieber spędził 10 lat swojego życia, w pierwszym odcinku dokumentu "Justin Bieber: Seasons" już teraz poniżej:

Justin Bieber zapowiada nową płytę

Serial dokumentalny Justina Biebera na YouTube to rozgrzewka dla fanów wokalisty przed wyczekiwaną premierą jego nowej płyty. Artysta ogłosił właśnie, że album nosi tytuł "Changes" i ukaże się 14 lutego.

ZOBACZ TEŻ: Justin Bieber cierpi na nieuleczalną chorobę! "Diagnozę usłyszałem niedawno"