Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin. Para spotyka się dopiero od kilku tygodni, ale poznała się już dziewięć lat temu. Wokalista i modelka próbowali już być w związku - ich przelotny romans w 2015 roku trwał jednak tylko kilka miesięcy. W międzyczasie Justin Bieber był w kilku związkach, w tym m.in. z córką Lionela Richie - Sofią, oraz oczywiście Seleną Gomez. Jak widać, przez trzy lata, idol nastolatek zrozumiał, że to właśnie Hailey Baldwin jest "miłością jego życia" i postanowił nie tylko do niej wrócić, ale również się jej oświadczyć. Przypomnijmy, że w show-biznesie ostatnio panuje moda na szybkie zaręczyny: Ariana Grande przyjęła oświadczyny Pete'a Davidsona po kilku tygodniach związku. Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin w emocjonującym liście miłosnym na Instagramie. Jego treść przeczytacie PONIŻEJ.

Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin

Wokalista w swoim wpisie na Instagramie potwierdził, że oświadczył się 21-letniej Hailey Baldwin. W 'miłosnym liście' wyznał, że jest ona miłością jego życia i już nie może doczekać się, kiedy razem się zestarzeją:

"Chciałem trochę poczekać, ale słowo szybko się roznosi, posłuchaj Hailey. Jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochając cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję, prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Jego Świętego Ducha prowadzić nas we wszystkim, co robimy, w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE, i ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić go z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszym człowiekiem i świetnie się uzupełniamy!! Nie mogę się już doczekać najlepszej części mojego życia! To zabawne, bo teraz z tobą wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będą szukać tego samego!!! Zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, liczba siedem to liczba duchowej doskonałości! Czy to nie szalone? Przy okazji, wcale tego [zaręczyn], nie planowałem. BĘDZIEMY JESZCZE LEPSI PO 70! ZACZYNAMY 'Kto znalazł żonę, znalazł rzecz dobrą, i dostąpił łaski od Pana'. Jest to rok łaski !!!!"

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się

Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin na Bahamach, gdzie para przebywa na wakacjach. Do całego zdarzenia doszło w jednej z miejscowych restauracji. Jak podaje serwis TMZ, ochroniarze gwiazdora w pewnym momencie poprosili wszystkich gości o to, aby wyłączyli swoje telefony, ponieważ za moment wydarzy się coś niezwykłego. Chwilę potem Justin Bieber uklęknął przed Hailey Baldwin i poprosił ją o rękę! A ta powiedziała TAK!

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ Wiemy, jak zareagowała na zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin! [WIDEO]

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Lip 9, 2018 o 3:14 PDT