Justin Bieber przyznał się swoim fanom, że przechodzi ostatnio bardzo trudny okres. Jeden z najsłynniejszych piosenkarzy na świecie od lat jest na ustach nie tylko miłośników muzyki pop, ale i wszystkich, którzy śledzą prywatne życie największych gwiazd. Gdy świat obiegła informacja, że Justin Bieber wziął ślub z modelką Hailey Baldwin, wielu myślało, że młody artysta swoje dawne problemy ma już dawno za sobą. Choć autor hitu "Sorry" sprawiał raczej w ostatnim czasie wrażenie szczęśliwego, miesiąc temu amerykańskie serwisy plotkarskie podały informację, że Justin Bieber zmaga się z depresją. 25-letni gwiazdor po raz pierwszy od tamtego czasu wypowiedział się na temat swojego zdrowia psychicznego. W emocjonalnym wpisie na Instagramie szczerze wyznał, że nie jest z nim ostatnio najlepiej i poprosił o modlitwę w swojej intencji.

Justin Bieber prosi fanów o modlitwę

Justin Bieber w niedzielę zamieścił na Instagramie archiwalne czarno-białe zdjęcie z Kanye Westem i swoim menedżerem, Scooterem Braunem, które opatrzył następującym opisem:

- Chciałem tylko, żebyście byli na bieżąco. Mam nadzieję, że to przez co przechodzę jakoś wam pomoże. Jest mi ciężko. Zwyczajnie czuję się bezładnie i dziwnie. Zawsze udaje mi się odbić, więc się nie martwię, ale po prostu chciałem się do was zwrócić o pomoc i poprosić o waszą modlitwę. Bóg jest oddany i wasze modlitwy naprawdę działają, dzięki - napisał Justin.

Zobacz najnowsze zdjęcia Justina Biebera w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Justin Bieber wyznaje w Vogue: "Byłem uzależniony od seksu"

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też wysłać e-maila lub porozmawiać na czacie. Szczegółowe informacje i adresy znajdziesz na stronie www.liniawsparcia.pl.