Fani Justina Biebera muszą uzbroić się w cierpliwość. W odpowiedzi na liczne pytania na temat swojej nowej płyty, 25-letni wokalista zamieścił w poniedziałek w sieci emocjonalny wpis, w którym daje jasno do zrozumienia, że tworzenie muzyki nie jest obecnie jego priorytetem. Gwiazdor, który niedawno przyznał się do depresji, szczerze wyznał, że ma teraz zamiar w pełni skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. Być może jednak nie jest to jedyna rzecz, którą właśnie ujawnił młody artysta. We wpisie Justina znalazła się bowiem krótka, lecz rzucająca się w oczy, wzmianka na temat posiadania dziecka. To automatycznie wywołało lawinę spekulacji na temat ciąży Hailey Baldwin.

Justin Bieber potwierdził ciążę Hailey Baldwin?

Justin Bieber przypomniał w notce, że całe swoje młodzieńcze lata spędził w trasie koncertowej i wyznał, że zwyczajnie potrzebuje teraz przerwy, aby skupić się na swoim życiu prywatnym. Nie ukrywa, że ma w planach powiększenie rodziny.

- Teraz jestem bardzo skupiony na naprawianiu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, tak jak większość z nas, aby nie rozpaść się, udźwignąć moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być - wyznał Justin w liście do swoich fanów.

I tak jak niektórzy interpretują słowa Justina jako zwykły wyraz tego, że po prostu pewnego dnia chciałby zostać ojcem, tak inni uznają je wręcz za ogłoszenie ciąży jego ukochanej. O tym, czy państwo Bieber rzeczywiście spodziewają się swojego pierwszego dziecka z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Zobacz najnowsze zdjęcia Justina Biebera i Hailey Balwin w GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so.