Justin Bieber jest ostatnio znów bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Kanadyjski wokalista publikuje na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 127 mln użytkowników serwisu, nawet po kilka postów dziennie. W dużej części dotyczą one jego nowej muzyki - w walentynki wydał swoją pierwszą od pięciu lat płytę pt. "Changes". Zachęcony sukcesem swojego serialu dokumentalnego "Seasons" na YouTube, Bieber chętnie zamieszcza jednak też aktualnie w sieci sporo materiałów ukazujących jego codzienne życie. I tak na przykład w niedzielę 25-latek postanowił pokazać swoim fanom filmik, na którym... pozbywa się swoich wąsów.

Krótko po tym wykonawca hitu "Yummy" opublikował zdjęcie swojej gładkiej twarzy, które ewidentnie bardzo przypadło do gustu jego fanom. Po komentarzach można wywnioskować, że większość internautów, delikatnie mówiąc, nie przepadała za jego zarostem. Na powrót do dawnego wyglądu szybko zareagowała też jego ukochana, Hailey Baldwin.

Justin Bieber zgolił wąsy

Wszystko wskazuje na to, że żona Justina Biebera również zalicza się do grona tych, którzy wolą go bez wąsów. Piękna modelka skomentowała jedno z najnowszych zdjęć piosenkarza tylko jednym słowem.

Yeeee - napisała Hailey i dołączyła emotkę uśmiechniętej twarzy z sercami w oczach.

Co ciekawe, Justin Bieber postanowił od razu ostudzić entuzjazm swoich fanów zadowolonych z jego małej metamorfozy i oznajmił, że jest to tylko tymczasowy powrót do dawnego wizerunku.

- Wąsy wyjechały na wakacje, ale niedługo powrócą - zażartował.

Myślicie, że Hailey uda się przekonać Justina, aby już ponownie nie zapuszczał zarostu?