Justin Theroux, wkrótce były mąż Jennifer Aniston, poleciał do Paryża, by wziąć udział w pokazie marki Louis Vuitton w ramach Paris Fashion Week. To pierwsze oficjalne wyjście Theroux od czasu ogłoszenia separacji z Aniston. Przypomnijmy, że Justin Theroux (46) i Jennifer Aniston (49) ogłosili swoje rozstanie publicznie 15 lutego 2018 roku. Jennifer Aniston i Justin Theroux pobrali się 5 sierpnia 2015 roku. Aktorka była wcześniej żoną Brada Pitta, który zostawił ją dla Angeliny Jolie. Ostatni raz Aniston i Theroux widziano razem w październiku ubiegłego roku. O tym, że między małżonkami kiepsko się układa, wielokrotnie donosiły amerykańskie media. Jednak ani Aniston, ani Theroux nie komentowali doniesień. Z kolei ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Theroux zadurzył się w Emmie Stone. Nagrodzona Oscarem gwiazd filmu "La La Land" również była obecna na pokazie Louis Vuitton w Paryżu. Przypadek...?

Jennifer Aniston i Justin Theroux we wspólnym oświadczeniu o separacji napisali, że choć ich drogi jako pary się rozeszły, to wciąż pozostaną przyjaciółmi. Aniston jeszcze nie pokazała się publicznie na żadnej gali od czasu ogłoszenia separacji z mężem. Zaś Theroux chętnie pozował fotoreporterom na pokazie Louis Vuitton. Miał na sobie prostą skórzaną kurtkę i czarne dżinsy. Podczas pokazu w pierwszym rzędzie siedzieli także Sienna Miller, Catherine Deneuve, Lea Seydoux i Chloe Moretz. Oraz, oczywiście, Emma Stone...

Tymczasem pojawiła się plotka, że Jennifer Aniston będzie miała dziecko z Bradem Pittem! I co wy na to? Ile w tym prawdy?

Zobacz ZDJĘCIA Justina Theroux i innych gwiazd z pokazu Louis Vuitton>>