Na oficjalnym fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na dwóch zagranicznych i jednego polskiego artystę, którzy zagrają w przyszłym roku na Stadionie Narodowym.

Ankieta zaktywizowała fanów różnych wykonawców i grup muzycznych, jednak prym wiodą fani Rihanny i Justina Timberlake'a. Polski fanclub Barbadoski już raz pokazał swoją siłę. Przed tegorocznym festiwalem Open'er na Facebooku pojawiła się bowiem podobna ankieta, a Rihanna uzyskała w niej bardzo wysoki wynik. Nie trzeba przypominać, że kilka miesięcy później kontrowersyjna gwiazda rzeczywiście pojawiła się na scenie festiwalu, dając specjalny koncert w dzień po jego zakończeniu.

Jeśli rzeczywiście i tym razem głosowanie fanów będzie naprawdę wzięte pod uwagę przy wyborze wykonawców przyszłorocznego festiwalu, to być może Rihanna da w Polsce swój piąty koncert. Fani Justina Timberlake'a także bardzo aktywnie lobbują za występem swojego idola w naszym kraju. Timberlake, który w tym roku powrócił po dłuższej przerwie do muzyki, 30 września wyda drugą część swojego hitowego albumu "The 20/20 Expierience", będzie więc miał doskonały pretekst, by promować oba wydawnictwa podczas trasy koncertowej.

Głosować na swoich ulubionych wykonawców możecie tutaj.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rihanna - Wystąpiła i bawiła się w Polsce!