Jessica Biel iJustin Timberlake poznali się w 2007 roku na uroczystości wręczenia Złotych Globów. On szukał pocieszenia po rozstaniu z Cameron Diaz, ona kilka dni wcześniej zakończyła związek z bejsbolistą Derekiem Jeterem. Dziś mają za sobą prawie pięć lat związku, którego owocem jest dziecko. Oto historia ich miłości.

On nikogo nie pokocha tak jak Britney Spears – mówiono o Timberlake’u. Britney rzeczywiście była pierwszą wielką miłością muzyka. Szybko stali się jedną z najgorętszych par Hollywood. Ich zerwanie odbiło się głośnym echem w mediach. Britney o swoim złamanym sercu śpiewała w kolejnych piosenkach. Podobno rozstanie z Justinem zniosła bardzo źle. Z kolei Justin szybko zaczął szukać nowej miłości.

Justin Timberlake szybko zyskał miano playboya. Romansował z Alicią Keys czy Scarlet Johansson. Mówiono także, że również z Janet Jackson i Kylie Minogue łączyło go coś więcej, niż tylko pasja do muzyki. U boku żadnej z nich nie zagrzał jednak miejsca na dłużej. Gdy w jego życiu pojawiła się Cameron Diaz - wszystko się zmieniło. Wydawało się, że ten romans z dnia na dzień staje się poważniejszym. A nawet, że Cameron i Justin się pobiorą. Para jednak się rozstała.

Chwilę później u boku Justina pojawiła się aktorka Jessica Biel. Myślano, że Justin szuka u niej pocieszenia po rozstaniu z Cameron Diaz. Okazało się, że gwiazda serialu „Siódme niebo” naprawdę podbiła serce wokalisty. „Ona jest inna niż wszystkie” – powiedział Justin. To jednak nie powstrzymało go przed kolejnymi romansami. Mówiono o jego namiętnych pocałunkach z Milą Kunis, Kate Hudson, a nawet Lindsay Lohan. Tym czasem z dnia na dzień media obiegła informacja, że Justin oświadczył się Jessice. Ta zażądała wierności. Niestety, wykonawca hitu „Cry me a River” nie był jeszcze na to gotowy. Przedstawiciel prasowy pary potwierdził ich rozstanie.

Justin Timberlake szybko zaczął żałować swojej decyzji. Poprosił o drugą szansę i… został przyjęty. Para w zaciszu planowała ślub. Justin i Jessica pobrali się w październiku 2012 roku we Włoszech. Weselny hotel znajdował się na terenie otoczonym polami oraz morzem – miejsce wyglądało wyjątkowo romantycznie.

11 kwietnia 2015 roku ich rodzina się powiększyła. Justin Timberlake został ojcem! Na świat przyszło pierwsze dziecko pary, syn Silas Randall. Od tamtej pory zakochani rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie. Wyjątek stanowią jednak wielkie gale, takie jak Złote Globy czy Oscary.

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [NA ŻYWO]

Justin Timberlake i Jessica Biel pojawili się kilka dni temu na Złotych Globach 2017. Para wygląda wręcz fenomenalnie, a ich kreacje idealnie do siebie pasowały. Jessica Biel miała na sobie suknię marki Elie Saab , która szybko została okrzyknięta jedną z najlepszych stylizacji tego wieczoru. Nic dziwnego, bo aktorka naprawdę wyglądała wspaniale.

Zobaczcie w naszej GALERII wspólne zdjęcia pary! Widać, że łączy ich prawdziwa miłość.