Justin Timberlake publicznie przeprosił swoją żonę, Jessicę Biel. Aktor stał się bohaterem skandalu, który pod koniec listopada obiegł wszystkie media na całym świecie. Uwielbiany przez fanów Timberlake, który do tej pory miał nieskazitelny wizerunek wiernego męża i kochającego ojca, został przyłapany na wymianie czułych gestów z koleżanką z planu. Na filmie i zdjęciach, które trafiły do sieci widać, jak wokalista będący pod wpływem alkoholu, trzyma za rękę Alishę Wainwright, a następnie jej dłoń ląduje na jego kolanie. Internauci dopatrzyli się również, że na serdecznym palcu Justina Timberlake'a, brakowało tego wieczoru obrączki.

Justin Timberlake zdradził Jessicę Biel?

Początkowo Justin Timberlake nie komentował swojej "nocnej przygody". Jednak kiedy okazało się, że sprawa nabiera w mediach coraz większych rozmiarów, opublikował oficjalne oświadczenie na Instagramie, w którym zaprzecza, jakoby między nim a Alishą doszło do czegoś więcej:

"Zazwyczaj trzymam się z dala od plotek, ale uważam, że to ważne dla mojej rodziny, abym odniósł się do informacji, które ich krzywdzą. Kilka tygodni temu popełniłem błąd w ocenie sytuacji - ale pozwólcie, że wyrażę się jasno - nic nie wydarzyło się między mną a moją koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania."

Timberlake dodał również, że przeprasza swoją żonę i bliskich za postawienie ich w niekomfortowej sytuacji:

"Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi. Przepraszam moją niesamowitą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji i koncentruję się teraz na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być. Jestem niezwykle dumny z pracy nad filmem "Palmer". Z niecierpliwością czekam, aż będziecie mogli go zobaczyć"

Jak donosi serwis E!, Justin Timberlake i Jessica Biel wyjaśnili między sobą całą sytuację i chcą "ruszyć dalej" ze swoim życiem, zapominając o tamtej nocy. Według źródła portalu, wokalista nie chce stracić żony ani rodziny i stara się robić wszystko, aby wynagrodzić im swojej nieodpowiedzialne zachowanie.

Wideo, na którym Justin Timberlake i Alisha Wainwright nie szczędzą sobie czułości, obejrzycie poniżej: