Justin Timberlake i Jessica Biel są jedną z najpopularniejszych par amerykańskiego show biznesu. Mimo, że media wielokrotnie rozpisywały się o ich kryzysie, po pięciu latach znajomości, w 2012 roku wzięli ślub. Trzy lata później na świat przyszedł ich syn, Silas Randall. W przeszłości autor utworu„Can’t Stop the Feeling!” spotykał się z Britney Spears. Teraz wszystkie portale plotkarskie donoszą, że Timberlake i Biel rozstali się! Piosenkarz był widziany u boku innej kobiety. Czy Justin zdradził swoją żonę? Co na to sama Jessica? Szczegóły poniżej.

Timberlake i Biel rozstali się?

Justin Timberlake ma romans?! Świat mediów obiegła informacja, że gwiazdor spotyka się z Alishą Wainwright. Paparazzi przyłapali piosenkarza i aktorkę na nocnym spotkaniu. Justin i Alisha nie szczędzili sobie czułości. Jak donoszą różne źródła, 38-latek miał złapać Wainwright za rękę i położył ją na swoim kolanie. Uwagę wszystkich przykuł fakt, że Timberlake nie miał obrączki! Czy to oznacza koniec małżeństwa? W przeciwieństwie do swojego męża, Jessica Biel nadal nosi pierścionek ślubny. Główna zainteresowana nie skomentowała zaistniałej sytuacji.

„Ich małżeństwo przetrwa. Justin czuje się winny i wynagrodzi jej to” – mówi portalowi eonline.com znajomy pary.

Wideo ze wspólnego wieczoru Justina i Alishy obejrzycie poniżej:

Kim jest Alisha Wainwright?

Alisha Wainwright jest amerykańską aktorką. Jej matka pochodzi z Jamajki, zaś ojciec z Haiti. Sławę 30-latce przyniosła rola Nicole Wareen w serialu "Raising Dion". Znajomość z Justinem Timberlakiem nie jest przypadkowa. Alisha u boku piosenkarza wystąpi w filmie "Palmer". 

Czy małżeństwo Justina i Jessiki przetrwa?