Jessica Biel i Justin Timberlake w ostatnim czasie przeżywali spory kryzys w swoim związku. Pod koniec listopada wszystkie portale plotkarskie informowały o rozstaniu pary. Piosenkarz, który do tej pory miał nieskazitelny wizerunek idealnego męża, został przyłapany przez paparazzi na nocnym spotkaniu z koleżanką z planu, Alishą Wainwright. Na filmie i zdjęciach, które trafiły wówczas do sieci, widać było, jak wokalista będący pod wpływem alkoholu, trzyma za rękę Alishę, a następnie kładzie ją na swoim kolanie. Początkowo Justin Timberlake nie komentował całej afery. Jednak po kolejnych informacjach o jego rzekomym romansie, piosenkarz postanowił wydać oświadczenie, w którym zaprzeczył medialnym plotkom. Gwiazdor przeprosił także swoich najbliższych za zaistniałą sytuację. Po kryzysie nie ma jednak już śladu. Justin skomentował najnowsze zdjęcie żony z czasów jej młodości, które dodała na jednym z portali społecznościowych. 

Jessica Biel opublikowała swoje zdjęcie z młodości 

Jessica Biel pochwaliła się fanom jak wyglądała kilkadziesiąt lat temu. Zdjęcie aktorki skomentował jej mąż, Justin Timberlake. 37-latka, znana z roli Mary w filmie "Siódme niebo", do opublikowanej fotografii dodała opis w formie scenki:

"Fotograf: Czy możesz spróbować jeszcze raz, ale może usiąść jak normalny człowiek?

Ja: Jasne"

Justin Timberlake w komentarzu napisał swojej żonie "Dałaś radę", dodając do tego emotkę z uśmiechniętą twarzą z oczami w kształcie serca.

Pod postem pojawiło się wiele innych komentarzy internautów, którzy podobnie jak Justin nie kryli swojego zauroczenia. Zdaniem obserwatorów, aktorka w ogóle się nie zmieniła na przestrzeni tylu lat. Zdjęcie do tej pory polubiło ponad 350 tys. osób.

Przypomnijmy, Jessica Biel i Justin Timberlake wzięli ślub w 2012 roku po pięciu latach znajomości. Trzy lata później na świat przyszedł ich jedyny syn, Silas Randall.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Timberlake publicznie przeprasza Jessicę Biel! Przyznał się do zdrady?