Justin Timberlake to utalentowany aktor i muzyk - sprzedał ponad 32 miliony płyt na całym świecie, a jego koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie. Otrzymał wiele nagród oraz nominacji i stał się jednym z najbardziej popularnych artystów w branży. Timberlake jest autorem czterokrotnie platynowego utworu „Can’t Stop This Feeling!” z filmu „Trolle”, który zadebiutował jako nr 1 na liście Billboard Hot 100 i został najlepiej sprzedającym się singlem w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Ponadto artysta zdobył dziesiątą statuetkę Grammy za ten utwór, otrzymał nominację do Nagrody Akademii Filmowej i Złotego Globu. Timberlake jest także utalentowanym aktorem i wygrał cztery nagrody Emmy za swoje występy w programie „Saturday Night Live”. 

Justin Timberlake x Levi's: kolekcja

Justin Timberlake pochodzi z Memphis - miasta, które nierozerwalnie kojarzy się z muzyką. To tam powstawał rock’n’roll Elvisa Presleya i Jerry’ego Lee Lewisa czy R&B Otisa Reddinga i Isaaca Hayesa. Dla Timberlake’a, tradycja rodzinnego miasta ma ogromny wpływ na jego muzykę i styl. Tą inspiracje widzimy już na pierwszy rzut oka oglądając nową kolekcję Levi’s x Justin Timberlake wiosna 2019 Fresh Leaves. 

Memphis i muzyka zawsze stanowiły sporą część tego, kim jestem” - opowiada artysta i zdobywca nagrody Grammy. „Stało się to także ogromną częścią tej kolekcji. To powrót do miejsc i rzeczy, które kochałem jako dziecko.” 

W nowej kolekcji Levi’s x Justin wiosna 2019 pojawi się dużo zwężanych modeli spodni, m.in. Levi’s 501 Slim Taper w kolorze spranej czerni. To model przeniesiony z kolekcji Justina na jesień 2018. W tym sezonie pojawi się także w lżejszej i bardziej wiosennej bieli. Efektem współpracy jest też cała gama bluz z kapturem i kurtek Trucker, kilka z nich z nadrukiem „Fresh Leaves” na rękawie, t-shirty z grafikami i longsleeve’y oraz zapinana na guziki koszula z krótkim rękawem. To połączenie znanych i lubianych modeli Levis’ ze szczyptą stylu ulicznego i nostalgicznej miłości do klimatów Memphis.

Zobacz zdjęcia z kampanii Justin Timberlake x Levis w naszej GALERII.