Justin Trudeau z Liberalnej Partii Kanady został wybrany na premiera tego kraju w listopadzie 2015 roku. Nowy premier już w pierwszych dniach swoich rządów zyskał sobie międzynarodową sławę. Już wtedy wydał dekrety nakazujące wycofanie wojsk lotniczych z Syrii i przyjęcie do Kanady 25 tys. syryjskich uchodźców. Trudeau zasłynął także ogłaszając swój gabinet. W nowym rządzie Kanady zasiedli przedstawicieli obu płci (po połowie), a także różnych grup rasowych, etnicznych, religijnych, społecznych i mniejszości seksualnych. Teraz nastąpiła nowa fala „mody na Trudeau”. A to za sprawą jego zdjęć z młodości, które wyciekły do sieci! Są naprawdę gorące!

ZOBACZ: EMMA WATSON w odważnej sesji okładkowej „Vanity Fair”

Od kilku dni o kanadyjskim premierze znowu zrobiło się głośno. Nie bez powodu. Tym razem górę wzięły nie jego polityczne decyzje, ale zdjęcia z młodości, które zaczęły podbijać Internet, w tym głownie social media – Facebook, Twitter i Instagram.

Internauci (a raczej w głównej mierze internautki) pod każdym postem, w którym pojawiają się kolejne zdjęcia premiera Kanady sprzed lat, wyrażają swoją fascynację jego młodzieńczą urodą. I nie ma się im co dziwić. W końcu zanim zaczął on swoją polityczną karierę, pracował jako aktor i model. Z jego urody i naturalnego czaru korzystały wówczas marki, które szybko i skutecznie chciały przyciągnąć uwagę kobiet wrażliwych na rzadką i atrakcyjną urodę młodych mężczyzn. Aparycja Trudeau nadawała się do tego idealnie!

Co ciekawe, obecnie Justin Trudeau wyskakuje zarówno na Twitterze, jak i w wyszukiwarce Google jako najchętniej i najczęściej wyszukiwana fraza w Ameryce Północnej!

POLECAMY: JUSTIN BIEBER od idola nastolatek do playboya z prawdziwego zdarzenia

Mówiąc szczerze, wcale nas to nie dziwi. Tylko spójrzcie na premiera Kanady! Nic dziwnego, że jego urok (a przy okazji także przekonania polityczne) podbiły serca milionów Kanadyjczyków i wielbicieli wyjątkowo urodziwych mężczyzn.

W Gali.pl też jest kilkoro jego fanów!