Justyna Kowalczyk nigdy nie ukrywała, że jej życie prywatne miewało mroczne momenty. Narciarka zmagała się z depresją, a oddanie karierze sportowej utrudniało jej satysfakcjonuje życie prywatne. Wszystko wskazuje na to, że dziś Justyna wreszcie znalazła swoją bratnią duszę. Wybrankiem jej serca jest Kacper Tekieli, z którym olimpijka planuje ślub!

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli - kiedy ślub?

Radosną nowiną pochwalił się trener Justyny, Aleksander Wierietielny, który w jednym z wywiadów wyznał, że ślub pary odbędzie się wiosną. Na łamach rosyjskich mediów przyznał, że otrzymał już zaproszenie.

W maju bierze ślub. Ja już jestem zaproszony - powiedział trener, gdy dziennikarz zapytał Justynę o to, czy narciarka jest szczęśliwa.

Trudno określić, od jak dawna Justyna i Kacper spotykają się. Media spekulują co prawda, że związek pary trwa od jesieni - wtedy bowiem na Instagramie można było zobaczyć ich pierwsze wspólne zdjęcia. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że przyszli małżonkowie nie znali się wcześniej. Para ma nawet za sobą debiut na czerwonym dywanie - pojawili się razem na gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zarówno na profilu Kacpra jak i Justyny faktycznie nie brakuje zdjęć uwieczniających wspólne chwile. Widać, że są szczęśliwi i dzielą wspólną pasję. Ich ślub z pewnością będzie jednym z najgorętszych wydarzeń tego roku. Czy jednak w związku z aktualną sytuacją na świecie para będzie zmuszona przełożyć uroczystość?

Kim jest Kacper Tekieli?

Ukochany Justyny to doświadczony instruktor wspinaczki sportowej. Ukończył filozofię, jednak na co dzień zajmuje się sportem. W 2010, w ramach VI International Elbrus Race, wbiegł w niecałe pięć godzin na wierzchołek Elbrus. Od tego samego roku był uczestnikiem programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015.  Przeszedł trasy m.in. w Alpach, Nevadzie i na Alasce.