Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski już od dłuższego czasu nie pokazywali się razem. Ponad rok temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia na temat tego, że para się rozstała. Fani piosenkarka przeżyli wówczas niemały szok. Na swoim profilu na Facebooku gwiazda oznajmiła, że żyje ze swoim dotychczasowym mężem w separacji. W tym samym wpisie poprosiła też o uszanowanie prywatności jej i jej rodziny: 

Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie.

Para od czasu tego oświadczenie nie była widywana razem. Justyna Steczkowska na jakiś czas zniknęła z życia publicznego. Swoje „5 minut” przeżywał jednak jej mąż, Maciej Myszkowski, który nie tylko wrócił do pracy modela wybiegowego, lecz także wystąpił w 2. edycji show „Agent Gwiazdy”. Jak się okazuje, separacja najwyraźniej dobrze zrobiła parze, bo ta po długim czasie rozłąki zdecydowała się w końcu spędzić razem wakacje. Oboje wylecieli nad Morze Egejskie, z uroków którego korzystali w najlepsze w towarzystwie swoich dzieci. 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znowu razem?

Para spędziła egzotyczne i gorące wakacje nad Morzem Egejskim. Filmiki z wypoczynku z tegoż urlopu pojawiły się zarówno na Instagramie Justyny, jak i Macieja. Czy to oznacza, że kryzys małżeński u Myszkowskich został zażegnany na dobre? Trzymamy za to mocno kciuki!