Justyna Steczkowska odniosła się do informacji o wojnie z Edytą Górniak. Niedawno pisaliśmy o rzekomej zazdrości diwy o koleżankę po fachu. Gwiazda postanowiła skomentować tę plotkę i zamieściła sprostowanie na Facebooku.

Media rozpisywały się o wysokiej stawce Górniak za koncertowanie podczas Sylwestra. Okazało się, że stawka Justyny Steczkowskiej jest o wiele wiele mniejsza. Edyta Górniak zdołała wynegocjować iście gwiazdorską stawkę - aż 120 tysięcy złotych! Steczkowska, która także wystąpi 31 grudnia na krakowskim rynku, jużdawno podpisala kontrakt na ten koncert za ...18 tysięcy złotych!

Justyna Steczkowska skomentowała te doniesienia na Facebooku. Artystka zamieściła wpis, w którym tłumaczy, że nigdy nie komentuje zarobków innych gwiazd.

"Kochane media! Nie znam słowa "wściekłość"... i to na innego artystę, które występuje na tej samej scenie. Zarobków innych nie komentuje, ale tradycyjnie... kolorowe media mają informacje niezgodne z prawdą. Zresztą nie po raz pierwszy nie po raz ostatni."

Czy faktycznie artystka nie przejęła się tym, że zarobi prawie 6 razy mniej niż Edyta Górniak? 

»PRZECZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska - Znowu jest wściekła na Edytę Górniak?