Justyna Steczkowska tylko w „Gali” po raz pierwszy pokazuje swoją córeczkę Helenkę. Do tej pory gwiazda odmawiała innym tytułom, które o to zabiegały, ale przyjęła naszą propozycję, bo przyświeca temu szlachetny cel. Wraz z Justyną i marką Apart wspieramy dom pomocy dzieciom chorym i porzuconym „Ufność” w Częstochowie, które na starcie nie dostały tyle miłości, co Helena i jej starsi bracia. (Specjalnie podziękowania dla Teatru Roma (ul. Nowogrodzka 49, Warszawa) za udostępnienie kostiumów do sesji zdjęciowej)

W świątecznym numerze „Gali” rozmawiamy także z Filipem Bobkiem, który tylko nam zdradza swoje tajemnice. W numerze znajdziecie też wywiad z najwybitniejszym polskim szefem kuchni  Wojciechem Modestem Amaro i jego żoną Agnieszką - ta kobieta jest dla niego wszystkim i to ona... go karmi! Z Ewą Błaszczyk, laureatką tegorocznej nagrody specjalnej plebiscytu „Róże Gali”, rozmawiamy o jej fundacji „Akogo?” i wybudowanej przez nią klinice „Budzik”, w której właśnie obudziło się ze śpiączki już czwarte dziecko!

 

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w nowym, świątecznym wydaniu „Gali”, które liczy aż 148 stron! Do wyboru „Gala” z premierą na DVD filmu „W kręgu miłości” w cenie 29,99zł lub bez dodatku w specjalnej cenie 2,99zł!