Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wrócili do siebie? Pół roku temu para po 17 latach małżeństwa ogłosiła separację. Wszystko wskazuje jednak na to, że rozłąka bardzo dobrze im zrobiła i kryzys w małżeństwie Steczkowskiej został już ostatecznie zażegnany. Skąd to wiemy? O powrocie wokalistki do męża donosi znajomy Justyny i Maćka.

Przez sześć miesięcy bardzo się za sobą stęsknili i przekonali się, że mogą na siebie liczyć  - czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

ZOBACZ: KEVIN SPACEY oskarżony o molestowanie przyznaje, że jest GEJEM!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wrócili do siebie

Justyna Steczkowska pogodziła się z mężem, z czego na pewno cieszy się troje dzieci pary: 7-letni Leon, 12-letni Stanisław i 4-letnia Helena. Przypomnijmy, że wokalistka wyszła za mąż za architekta i modela Macieja Myszkowskiego w 2000 roku. O rozłące z Myszkowskim gwiazda poinformowała fanów i media w kwietniu w oświadczeniu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 

Po 17 latach cudownego małżeństwa postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne - napisała wtedy Justyna Steczkowska.

Wygląda na to, że rozwód Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego to już zdecydowanie nieaktualna perspektywa. Życzymy dużo szczęścia!