Justyna Steczkowska poleciała do słonecznej Chorwacji na wakacje. Steczkowska na pewno chciała odpocząć od zamieszania wokół jej osoby, jakie zaczęło się w dniu, gdy ogłosiła separację z mężem. Steczkowska ma z Maciejem Myszkowskim troje dzieci: syna Leona, syna Stanisława i córkę Helenę. To właśnie mała Helenka oraz syn Leon towarzyszą mamie w Chorwacji. Najprawdopodobniej mąż Steczkowskiej i drugi syn, Stanisław, zostali w Polsce. Pytanie, kto fotografuję Justynę na wakacjach. Czyżby menedżer, o którym rozpisują się media? Podobno relacja Justyny Steczkowskiej z menedżerem Łukaszem Wojtanowskim to coś więcej niż przyjaźń. Artystka nie skomentowała jednak jak dotąd tych doniesień, nie odniósł się do nich też Myszkowski. Tymczasem Steczkowska na zdjęciach z Chorwacji wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą, a jej idealna figura jak zwykle zachwyca. Widzimy też, że mała Helenka rośnie jak na drożdżach!

Przypomnijmy, że po raz pierwszy Justyna Steczkowska pokazała swoją córkę właśnie w magazynie "Gala". Artystka wystąpiła z malutką Helenką na rękach na okładce, zdjęcia dziewczynki trafiły też do magazynu. Sesji towarzyszył wywiad ze Steczkowską.

ZOBACZ: Justyna Steczkowska z córką Helenką w sesji dla GALI [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

Pieniądze za sesję zdjęciową Justyna przekazała na cele charytatywne. Córka Steczkowskiej i Myszkowskiego przyszła na świat w sierpniu 2013 roku. W sierpniu dziewczynka będzie obchodziła czwarte urodziny. Niestety, w kwietniu tego roku Steczkowska i Myszkowski ogłosili separację. Ale fani artystki wierzą, że ich drogi jeszcze się zejdą. Bo jak dotąd termin rozprawy rozwodowej nie został ogłoszony....

Okazuje się, że do Chorwacji Justyna Steczkowska zabrała nie tylko córkę, ale też starszego syna. Leon Myszkowski debiutował w show-biznesie jako nastolatek. Pojawiał się w rozmaitych programach telewizyjnych, wydał też własną książkę kucharską. Tymczasem drugi syn Steczkowskiej, Stanisław, stroni od mediów. W Chorwacji Justyna Steczkowska sama fotografowała Leona i Helenkę. Wrzuciła zdjęcia dzieci na swój fanpage. Przy okazji zapytała fanów, czy syn Leon nie jest do niej podobny. Cóż, naszym zdaniem Leon Myszkowski bardziej przypomina tatę niż mamę.

JUSTYNA STECZKOWSKĄ Z CÓRKĄ I SYNEM W CHORWACJI - zobaczcie zdjęcia>>