Piotr Żyła i Justyna Żyła od dwóch lat toczą medialną wojnę i publicznie rozliczają się z prywatnych spraw. Ich najczęstszą formą komunikacji są wywiady oraz wpisy w mediach społecznościowych. Wczoraj na Instagramie Justyny Żyły pojawił się nowy tego typu wpis, w którym uczestniczka 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" zarzuciła byłemu mężowi m.in., że zmusza dzieci do spędzania czasu ze swoją konkubiną, a gdy odmawiają odcina im dostęp do pieniędzy. Przypomnijmy, że czterokrotny medalista mistrzostw świata w skokach narciarskich spotyka się z Marceliną Ziętek - młodsza od niego o 11 lat modelką  i gwiazdą serialu "19+".

Była żona Piotra Żyły na Instagramie: "Dzieci nie chcą spędzać czasu z Twoją konkubiną"

Nie jest tajemnicą, że Justyna Żyła nie pochwala związku byłego męża z młodszą o 11 lat partnerką, o czym mówiła niedawno w wywiadzie. Niechęć do nowej partnerki wyraziła również na Instagramie podkreślając, że poświęca jej więcej czasu niż własnym dzieciom.

- Szanowny ex mąż mógłby, oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci. Że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną, że posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę. Że posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną. Że posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski, że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny, z która widywać się nie chcą.

Justyna Żyła wyznała również, że jej były mąż karze dzieci za to, że nie chcą spędzać czasu z jego nową partnerką. Według niej, Piotr Żyła wyłącza im telefony i odcina dostęp do pieniędzy.

- Drogi ex mężu, życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, którą kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz, że dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu. Zastanów się, co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciągłe zabawy, czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu, podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik. Podczas gdy za karę, że nie chcą spędzać czasu z twoja konkubiną wyłączasz im telefony, zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci. Pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość.

Była żona Piotra Żyły dodała, że nie jest dumna ze sposobu komunikacji z mężem, ale tylko on działa.