Małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów zakończyło się w 2018 roku po 10 latach, ale mimo to, byli kochankowie nadal przerzucają się publicznie wzajemnymi oskarżeniami. Główną prowodyrką kolejnych afer jest była żona skoczka, która chętnie opowiada w mediach społecznościowych o przewinieniach męża. Tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorami wiadomością o tym, jak Piotr Żyła rzekomo pozbawił ją i ich dzieci samochodu. - Gdy były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom. Smutne, kiedy pytam go, ile jego partnerka zapłaciła za jaguara - napisała na InstaStories, nawiązując jednocześnie do zdjęć auta na profilu nowej partnerki skoczka.

Justyna Żyła atakuje Macieja Kurzajewskiego na Instagramie

Co więcej, złość Justyny Żyły okazała się być tak duża, że postanowiła okazać ją również na profilu... Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz opublikował niedawno post, w którym uczcił sukces polskich skoczków podczas konkursu drużynowego w Zakopanem i jednocześnie złożył urodzinowe życzenia Piotrowi Żyle, który tego dnia kończył 34 lata.

Byłej żonie skoczka narciarskiego ewidentnie nie spodobał się życzliwy wpis Kurzajewskiego pod adresem jej byłego męża, co wyraźnie wyraziła w komentarzu: - Maćku, a może masz samochód albo transport dla naszej Karolinki do szkoły od poniedziałku, Wasz idol nas go pozbawił... - napisała.

Nie wiadomo, czy dziennikarz postanowił odpowiedzieć na zaczepkę, bo  komentarz Justyny Żyły zdążył już zniknąć z jego profilu.

Myślicie, że publiczne "pranie brudów" byłych małżonków w najbliższym czasie się skończy?