Piotr Żyła związał się ze wschodzącą gwiazdą TVN - krzyczą nagłówki portali plotkarskich. Czterokrotny medalista mistrzostw świata w skokach narciarskich i młodsza od niego o 11 lat modelka i odtwórczyni roli Kai Jarosik w serialu "19+" podobno zaczęli się ze sobą spotykać już w zeszłym roku. Jak donosi Pudelek.pl, powołujący się na swoje anonimowe źródło, para miała być w ostatnim czasie widziana m.in. w Kołobrzegu, Wiśle i Ustroniu.

Dowodów na to, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są parą internauci dopatrzyli się także na Instagramie. Tydzień temu sportowiec pochwalił się pobytem w Parku Śląskim w Chorzowie. W tym samym czasie zdjęciami z tego samego miejsca podzieliła się ze swoimi obserwatorami także młoda aktorka.

To jednak nie wszystko. Na filmiku, który wtedy 22-latka udostępniła w sieci, fani dopatrzyli się charakterystycznych pieprzyków, które idealnie pasują do tych, które na klatce piersiowej ma sławny skoczek.

Justyna Żyła o związku Piotra Żyły z aktorką "19+"

Choć Piotr Żyła na razie nie potwierdził doniesień o swoim nowym związku, to poniekąd zrobiła to właśnie za niego jego była żona. Justyna Żyła, zapytana o relację ojca swoich dzieci z Marceliną Ziętek, nie tylko nie zaprzeczyła, ale zdradziła też, co sądzi na ten temat.

Uczestniczka 9. edycji "Tańca z Gwiazdami w Polsacie" wprost przyznaje, że nie pochwala związku swojego byłego męża z aspirującą aktorką.

Nie chcę tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa - wyznała była żona skoczka w komentarzu przesłanym redakcji serwisu internetowego Plotek.pl.

O związek z Piotrem Żyłą postanowiliśmy zapytać samą zainteresowaną. Marcelina Ziętek na razie jednak nie udzieliła nam komentarza w tej sprawie.

Myślicie, że skoczek i gwiazdka "19+" zdecydują się wkrótce opowiedzieć publicznie o łączącym ich uczuciu?

Zobacz zdjęcia nowej dziewczyny Piotr Żyły w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Justyna Żyła była traktowana jak największa gwiazda. Wiemy, ile zarobiła za odcinek "Tańca z Gwiazdami"!