Justyna Żyła zaliczyła swój debiut na salonach. Żona znanego skoczka narciarskiego wybrała się na imprezę Flesz Fashion Night 2018, gdzie po raz pierwszy w życiu zapozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Jak odnajduje się w roli celebrytki? Z relacji obecnych na wydarzeniu dziennikarzy wynika, że Justyna Żyła jeszcze nie do końca pewnie czuła się w świetle skierowanych na nią fleszy. Większym problemem niż brak szerokiego uśmiechu na ściance okazała się jednak jej kreacja. Żona Piotra Żyły wybrała na tę okazję czerwoną suknię z wycięciem pod biustem, z którego wystawał biustonosz. Ta mała wpadka niestety nie umknęła uwadze internautów. Myślicie, że Justyna Żyła następnym razem skorzysta z porady doświadczonego stylisty?

Justyna Żyła na czerwonym dywanie

Justyna Żyła wyraźnie stara się znaleźć dla siebie miejsce w polskim przemyśle rozrywkowym. Po tym jak udało jej się przyciągnąć uwagę mediów serią kontrowersyjnych postów i wypowiedzi na temat swoich skomplikowanych relacji ze swoim mężem, zdecydowała się rozebrać dla "Playboya", a ostatnio nawet założyła swój własny kanał na YouTube. Coś nam mówi, że o Justynie Żyle w najbliższych miesiącach usłyszymy ponownie jeszcze wiele razy.

Zobacz zdjęcia Justyny Żyły z jej debiutu na ściance podczas imprezy Flesz Fashion Night 2018 już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JUSTYNA ŻYŁA założyła kanał na Youtube! Zostanie vlogerką?